eng_flag.jpg
Přístroje pro environmentální diagnostiku

Odborné akce v roce 2020

Vážení přátelé, 

rádi bychom Vás touto cestou upozornili na velmi zajímavé odborné akce v první polovině roku 2020. Budeme rádi, pokud nás na další zajímavé akce upozorníte prostřednictvím emailu marketing@ekotechnika.cz.

Tradiční lednová konference, kterou pořádá Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářství Holovousy. Letos se seminář koná v Hradci Králové  a to v termínu 14. a 15. ledna 2020. Přihlašovat se je možné do 10. ledna 2020. Více naleznete na pozvánce a programu zde.

Konference „ŽELEZNIČNÍ MOSTY A TUNELY 2020“ je jubilejním 25. ročníkem konference, která sdružuje správce, investory, projektanty a stavitele železniční infrastruktury v rámci jedné akce z důvodu výměny poznatků a praktických zkušeností v celé šíři problematiky železničních mostů a tunelů. Letos se akce koná 16. ledna 2020 v kongresovém sálu Hotelu Olšanka. Program a více informací je možné najít zde.

Konference se koná 23. ledna na Fakultě životního prostředí ČZU v Praze, pořadatelem je Asociace soukromého zemědělství ČR a ČZU v Praze. Celou akci bude moderovat Václav Moravec a účast je zdarma. 

Konference s aktuálním tématem se koná 4. února 2020 ve velkém kongresovém sále (Studijního a informačního centra - SIC) na ČZU v Praze. Konference bude bezplatná a kapacita sálu je 400 osob. 

Již tradiční konference, kterou pořádá Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. se letos koná v termínu od 5. února do 6. února v areálu Interhotelu Olympik, konkrétně hotel OLYMPIK CONGRESS - sál Artemis. Více informací včetně programu a přihlášky je možné najít na webu pořadatele. 

Polar Ecology Conference 2020 bude již čtvrtou konferencí tohoto typu, kterou za posledních 8 let pořádá Centrum polární ekologie, Přírodovědecké fakulty, Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Termín konání je 12. - 15. února 2020. Konference se každoročně účastní několika desítek vědců a odborníků nejen z České republiky, ale i celého světa. Tato konference je multidisciplinární, je očekávána účast odborníků jak z biologických okruhů tak i z okruhů věd o Zemi. Více informací na webu konference, nebo na facebooku.